Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko kilogram amfetaminy, marihuana i ecstasy u 29-latka

Data publikacji 13.02.2020

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Lublinie weszli do mieszkania, gdzie przebywał 29-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli blisko kilogram amfetaminy, marihuanę oraz tabletki ecstasy. 29-latek został zatrzymany. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

  Nad sprawą pracowali policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Z informacji operacyjnych wynikało, iż jeden z mieszkańców miasta może znajdować się w posiadaniu znacznych ilości narkotyków, które mogą być wprowadzane do obrotu.

   We wtorek rano funkcjonariusze weszli do mieszkania, gdzie przebywał 29-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli blisko kilogram amfetaminy, 25 gramów marihuany oraz tabletki ecstasy. 29-latek został zatrzymany.

    Wczoraj mieszkaniec Lublina został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia.

 

Powrót na górę strony