Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla funkcjonariuszy ruchu drogowego

Data publikacji 14.02.2020

Do komendy w Puławach wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy puławskiej drogówki. Mundurowi pomogli kierującej, której samochód zepsuł się na ruchliwej trasie. Tymczasowo naprawili przewód w samochodzie, dzięki czemu mogła zaparkować samochód w bezpiecznym miejscu. Jak napisała w swoim podziękowaniu, policjanci wykazali się przy tym zrozumieniem, życzliwością i serdecznością, które ujęły ją najbardziej, dlatego postanowiła przekazać podziękowania na piśmie.

    W dniu 7 lutego mieszkanka Zamościa, podróżowała z Warszawy w kierunku Lublina. Na trasie S17 jej samochód uległ awarii – pękł przewód wodny. Przerażona kobieta nie była w stanie poradzić sobie sama z awarią, zwłaszcza, że zdarzenie miało miejsce na ruchliwej i przez to niebezpiecznej trasie. Oczekując na przyjazd kogoś z rodziny, otrzymała pomoc od funkcjonariuszy puławskiego Wydziału Ruchu Drogowego oraz pracownika obsługującego trasę S17.
   Asspirant Sławomir Joński i sierżant sztabowy Bartłomiej Kapyś tymczasowo naprawili przewód w samochodzie, a następnie pomogli kierującej zaparkować samochód w bezpiecznym miejscu. Jak napisała w swoim podziękowaniu mieszkanka Zamościa, policjanci wykazali się przy tym zrozumieniem, życzliwością i serdecznością, które ujęły ją najbardziej, dlatego postanowiła przekazać podziękowania na piśmie.
 
Powrót na górę strony