Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pola otrzymała walentynkowy prezent. Przeszła operację wszczepienia drugiego implantu

Data publikacji 20.02.2020

Niespełna dwuletnia Pola Zielińska z Pisza 14 lutego br. przeszła operację wszczepienia drugiego implantu ślimakowego. Dziewczynka czuje się dobrze i jest już w domu. Czeka ją teraz długa, żmudna i kosztowna rehabilitacja. By pomóc Poli i jej rodzicom w leczeniu córki w dalszym ciągu prowadzimy zbiórkę nakrętek w ramach akcji „Nakręćmy się na pomaganie”. Serdecznie wszystkim dziękujemy za okazaną dotychczas pomoc i wsparcie dla Poli.

Pola przeszła kolejną operację

Pola Zielińska z Pisza w dniu 23 marca br. skończy dwa latka. Rok temu przeszła operację wszczepienia pierwszego implantu ślimakowego. Od tego czasu dziewczynka przechodzi intensywną rehabilitację. Uczestniczy m.in. w zajęciach surdologopedycznych, umuzykalniających i turnusach rehabilitacyjnych, a także korzysta z wizyt u specjalistów.

W dniu 14 lutego br. w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przeszła operację wszczepienia drugiego implantu ślimakowego. Rodzice dziewczynki nie kryją swojej ogromnej radości, gdyż informacja o możliwości przeprowadzenia tego zabiegu pojawiła się nagle i była dla nich ogromnym zaskoczeniem. Jak mówią to niesamowity prezent na Walentynki. Pola czuje się dobrze i już wróciła do domu.

Dzielnicowy mł. asp. Adam Trzonkowski zachęca do zbierania nakrętek

To jeszcze nie koniec walki o słuch dziewczynki. Przed Polą teraz długa, żmudna i kosztowna rehabilitacja. Jest jednak szansa, że dziewczynka dzięki wszczepieniu obu implantów, zacznie mówić i prawidłowo się rozwijać podobnie, jak jej rówieśnicy.

Stąd w dalszym ciągu dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej asp. Adam Trzonkowski, który koordynuje całe przedsięwzięcie, zachęca wszystkich do zbierania nakrętek od butelek. Dochód ze sprzedaży zebranych nakrętek przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Poli. W akcję włączają się różne podmioty i osoby prywatne. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Każdy może pomóc Poli

Oprócz prowadzonej zbiórki nakrętek można też przekazać środki finansowe na konto 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 wpisując w tytule 34404 Zielińska Pola darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w formularzu PIT należy wpisać numer KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” należy wpisać: 34404 Zielińska Pola.

Trzymamy kciuki za Polę!

(KWP w Olsztynie / kp)

Powrót na górę strony