Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł nasz Kolega asp. Tomasz Równiak

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24 lutego 2020 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz Kolega, Przyjaciel aspirant Tomasz Równiak. Miał 37 lat, odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich policjantów i pracowników Policji składa rodzinie, oraz bliskim wyrazy współczucia.

Tomek w szeregi Policji wstąpił 17 lat temu. Przez 10 lat był  funkcjonariuszem Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Od 2013 roku służył w Samodzielnym Pododdziale Antyterrorystycznym Policji w Krakowie (następnie Samodzielnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji w Krakowie).

Tomek pozostanie w naszej pamięci jako oddany służbie  zaangażowany policjant, zawsze uśmiechnięty i przyjacielski. Pełen pasji, także tej sportowej, biegając zwiedzał świat, a swoimi osiągnięciami udowadniał, że pomimo choroby można pokonywać słabości.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego Tomka.

Cześć Jego pamięci!

Powrót na górę strony