Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali samochód o wartości blisko pół miliona złotych

Data publikacji 02.03.2020

Zatrzymane cztery osoby, przedstawione zarzuty oraz odzyskane mienie o wartości blisko pół miliona złotych to rezultat działań średzkich policjantów. Podejrzani muszą się teraz liczyć z odpowiedzialnością karną przed sądem, gdzie grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W wyniku działań wymierzonych w przestępczość samochodową średzcy policjanci ustalili, a następnie zatrzymali cztery osoby w związku ze sprawą przywłaszczenia luksusowego pojazdu o wartości nie mniejszej niż 480 tysięcy złotych. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu wrocławskiego i średzkiego w wieku od 30 do 44 lat.

W wyniku przeprowadzonych w tej sprawie czynności funkcjonariusze odzyskali również przywłaszczony pojazd, który odnaleźli na posesji jednego z podejrzanych.

Zatrzymane osoby trafiły do policyjnego aresztu. Cała czwórka usłyszała zarzuty przywłaszczenia auta. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Przestępstwo przywłaszczenia mienia zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / kp)

  • odzyskany samochód o wartości blisko pół miliona złotych
  • odzyskany samochód o wartości blisko pół miliona złotych
  • odzyskany samochód o wartości blisko pół miliona złotych
Powrót na górę strony