Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań dwójki małoletnich

Data publikacji 04.03.2020

Wczoraj po godz. 22.30 funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy zostali powiadomieni o zaginięciu dwójki małoletnich, chłopca w wieku 12 lat i dziewczynki w wieku 13 lat. Poszukiwania zakończyły się nad ranem. Dzieci zostały odnalezione i przekazane pod opiekę rodziców.

Wczoraj, późnym wieczorem do dyżurnego pruszkowskiej komendy zgłosił się ojciec 12-letniego chłopca, który po wyjściu ze szkoły nie wrócił do domu. Jednocześnie do komendy zgłosiła się matka 13-latki zgłaszając zaginięcie córki. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania dwójki dzieci.

Kryminalni analizowali wszelkie informacje niezbędne do szybkiego odnalezienia zaginionych. Mundurowi i policjanci z innych wydziałów przeszukiwali miejsca, do których nastolatkowie mogli się udać. Do działań włączono również stołecznych policjantów z oddziałów prewencji.

Kilka minut przed godz. 4.00 policjanci z wydziału kryminalnego, pruszkowskiej komendy, odnaleźli zaginionych w pustostanie na ul. Obrońców Pokoju. Dzieci trafiły pod opiekę rodziców.

Szeroko prowadzone czynności, w tym zaangażowanie wszystkich policjantów, pomoc innych osób oraz współpraca z rodzicami, na szczęście zakończyły się sukcesem. Nad ranem dzieci zostały odnalezione całe i zdrowe.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony