Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania bielskim policjantom

Podziękowania od osób, którym się pomogło, są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania dla ich codziennego trudu. To właśnie do Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim wpłynęły następujące słowa: „wyrazy uznania za profesjonalizm policjantów zajmujących się sprawą”.

Do Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim wpłynęły podziękowania od właścicielki jednej z posesji w gminie Bielsk Podlaski. Na początku marca tego roku doszło tam do kradzieży z włamaniem. Wówczas z wnętrza budynku skradziono sprzęt elektroniczny na łączną kwotę 500 zł.

Bielscy policjanci już następnego dnia zatrzymali podejrzanego o włamanie. Pokrzywdzona odzyskała również skradzione przedmioty.

W informacji skierowanej do Komendanta Powiatowego Policji, kobieta wyraziła słowa uznania za profesjonalizm policjantów zajmujących się sprawą, szybkie i rzetelnie wykonane czynności. Pisząca podkreśliła również, jak ważne w tej trudnej dla niej sytucji, było stworzenie przez policjantów przyjaznej atmosfery. Słowa kobiety potwierdziły po raz kolejny zaangażowanie mundurowych w wykonywane obowiązki.

(KWP w Białymstoku / mg)

Powrót na górę strony