Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 24.03.2020

Bolesławieccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Zatrzymani to kobieta i mężczyzna. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzani trafili na 3 miesiące do aresztu.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło 17 marca br. w jednym z mieszkań na terenie Bolesławca. Agresorzy znali swoją ofiarę. Zatrzymani to 43-letnia kobieta i 46-letni mężczyzna. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynika, że wspólnie pobili oni mężczyznę, który pomimo interwencji służb medycznych zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Dodatkowo kobieta odpowie jeszcze za kierowanie gróźb karalnych wobec innej osoby.

Sąd wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za czyn, którego się dopuścili zatrzymani, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu/js)

Powrót na górę strony