Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł auto warte 180 000 złotych

Data publikacji 26.03.2020

Starachowiccy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kielc, podejrzanego o kradzież suva o wartości 180 000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione auto, które teraz wróci do właściciela. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się we wtorkowe popołudnie na jednym z osiedli w Starachowicach. Na teren posesji 42–latka przyjechał kielczanin z zamiarem kupna jego auta. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, mężczyzna udał się na jazdę próbną, z której już nie powrócił. Pokrzywdzony, zaskoczony obrotem sprawy, poinformował o kradzieży starachowickich policjantów.

Od razu funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy i odzyskania skradzionego volkswagena o wartości180 000 złotych. Już w kilkanaście godzin od zgłoszenia policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zatrzymali 28-letniego sprawcę tej kradzieży oraz ustalili, że auto zostało ukryte w jednym z garaży podziemnych bloku w Kielcach. Skradziony suv został zabezpieczony i teraz trafi do prawowitego właściciela.

28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kradzieży pojazdu. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Opr. MŻ

Źródło: KPP w Starachowicach

Powrót na górę strony