Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli uratować życie 66-latki

Data publikacji 06.04.2020

Policjanci wspólnie ze świadkiem zdarzenia i ratownikami medycznymi uratowali życie 66-latki. Kobieta przewróciła się na ulicy przez co, nie było z nią kontaktu. Wezwani przez załogę pogotowia ratunkowego funkcjonariusze z komisariatu przy ulicy Plutonowych wyręczyli w czynnościach reanimacyjnych świadka, zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wspólnymi siłami udało się przywrócić czynności życiowe kobiety. 66-latka została przewieziona do szpitala.

Policjanci zostali wezwani na interwencję przez załogę pogotowia ratunkowego. Na ulicy pomiędzy zaparkowanymi samochodami przewróciła się kobieta, nie było z nią żadnego kontaktu. Osoba, która była świadkiem zdarzenia rozpoczęła czynności reanimacyjne.

Funkcjonariusze natychmiast zabezpieczyli miejsce, zapewnili bezpieczeństwo wszystkim osobom i wyręczyli zmęczonego już świadka w czynnościach resuscytacyjnych. Wspólnie z ratownikami i dzięki szybkiej oraz skutecznej reakcji świadka po jakimś czasie podstawowe czynności życiowe kobiety zostały przywrócone.

Nieprzytomną kobietę pogotowie zabrało do szpitala. 66-latka jest hospitalizowana.

(KSP/js)

Powrót na górę strony