Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z podlaskiej grupy SPEED w akcji

Data publikacji 09.04.2020

Policjanci z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli lexusa, którego kierowca przekroczył prędkość o 60 km/h. Okazało się, że mieszkaniec Białegostoku już wcześniej stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu, a pojazd którym jechał nie był dopuszczony do ruchu.

Policjanci z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli lexusa, którego kierowca przekroczył prędkość o 60 km/h. Okazało się, że mieszkaniec Białegostoku już wcześniej stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. Dodatkowo, policjanci ustalili, że kierowca pojazdu ma sądowy, sześciomiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Przekroczenie prędkości nie było pierwszym wykroczeniem młodego kierowcy. Okazało się, że w okresie próbnym, mężczyzna aż trzykrotnie popełnił wykroczenia przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego zachowania mężczyzny zajmie się sąd.

Opis filmu: Film przedstawia nagranie z policyjnego wideorejestratora. Widać na filmie jak lewym pasem ruchu jedzie pojazd, który przekracza prędkość. Na liczniku pojawia się prędkość ponad 110 kilometrów na godzinę. Film kończy się napisem podlaska policja.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 23.7 MB)

Powrót na górę strony