Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pragniemy serdecznie podziękować za super profesjonalne podejście, ogromną kulturę osobistą i wyrazy empatii

Data publikacji 16.04.2020

Mieszkańcy gminy Stare Babice, którzy zakończyli już kwarantannę, w mailu przesłanym do Komendanta Powiatowego Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego podziękowali policjantom „za super profesjonalne podejście, ogromną kulturę osobistą i wyrazy empatii od kontrolujących policjantów i policjantek”.

Policjanci kolejny dzień prowadzą kontrole osób objętych kwarantanną domową. W ten sposób potwierdzają obecność osób we wskazanym miejscu, ale również upewniają się, czy nie potrzebują pomocy lub, czy nie mają innych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami codziennego życia.

Mieszkańcy gminy Stare Babice, którzy zakończyli już kwarantannę, w mailu przesłanym do Komendanta Powiatowego Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego podziękowali policjantom pełniącym służbę na terenie starobabickiej gminy.

„Szanowny Panie Komendancie,

W dniach 24/3 – 7/4 odbywaliśmy kwarantannę domową po powrocie z zagranicy i byliśmy kontrolowani przez zespoły policyjne. Nie pamiętamy nazwisk funkcjonariuszy, ale pragniemy serdecznie podziękować za super profesjonalne podejście, ogromną kulturę osobistą i wyrazy empatii od kontrolujących nas policjantów i policjantek. W naszej ocenie, w tych trudnych dniach Policja po raz kolejny zasługuje na najwyższe zaufanie i szacunek obywateli.”

Cieszy fakt, że nasza codzienna służba jest dobrze odbierana przez naszych mieszkańców. Cieszy nas również świadoma i dojrzała postawa w przestrzeganiu kwarantanny domowej. To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dzisiaj i jutro, ale także przez cały czas trwania epidemii, zależy zdrowie oraz  życie nasze i najbliższych.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony