Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

7 kierowców straciło prawo jazdy

Data publikacji 22.04.2020

Policjanci z podlaskiej grupy SPEED w Białymstoku zatrzymali do kontroli opla, którego kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Kierowcą okazał się być białostoczanin, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na Alei Niepodległości w Białymstoku stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem i punktami karnymi. Tego samego dnia, z powodu przekroczenia prędkości, swoje prawo jazdy straciło również 6 innych kierowców.

W poniedziałek, policjanci z podlaskiej grupy SPEED dokonywali pomiaru prędkości na Alei Niepodległości. Około godziny 12:30 zauważyli pojazd, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 60 km/h jadąc 130 km/h, gdzie pojazdy mogą poruszać się z maksymalną prędkością 70 km/h. Kierowcą opla okazał się być mieszkaniec Białegostoku, który za swoje nieodpowiedzialne zachowanie natychmiast stracił prawo jazdy, otrzymał mandat oraz punkty karne.

Tego dnia, policjanci z grupy SPEED, za przekraczanie dozwolonej prędkości, zatrzymali również 3 prawa jazdy na ulicy Andersa, 2 na ulicy Ciołkowskiego i 1 na ulicy Kazimierza Wielkiego.

Mundurowi apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz rozsądne zachowanie na drodze!

(KWP w Białymstoku / kp)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 21.48 MB)

Powrót na górę strony