Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Od 10 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali ją policjanci z Gdańska

Data publikacji 14.05.2020

Kryminalni z gdańskiej komendy zatrzymali 63-letnią kobietę od 10 lat poszukiwaną trzema listami gończymi za oszustwa. Kobieta wiedziała, że w przypadku zatrzymania trafi do aresztu na co najmniej 4 lata. Poszukiwana często zmieniała miejsce pobytu, od lat nie wyrabiała nowych dokumentów. Dzisiaj 63-latka została doprowadzona do aresztu. Za oszustwo grozi 8 lat więzienia.

Kryminalni z gdańskiej komendy trafili na trop kobiety poszukiwanej od 10 lat trzema listami gończymi za oszustwa, wyłudzenia pieniędzy na szkodę różnych spółek. 63-latka wiedząc, że jest poszukiwana w celu odbycia kary pozbawienia wolności, unikała kontaktu ze stróżami prawa. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kobieta bardzo często zmieniała miejsce pobytu, nie mieszkała pod adresem zameldowania, od lat nie posiadała ani nie wyrabiała nowych dokumentów tożsamości.

Kryminalni z komendy miejskiej dzięki zdobytym informacjom namierzyli poszukiwaną w jednym z mieszkań na terenie miasta. Zaskoczona 63-latka nie stawiała oporu przy zatrzymaniu, z mieszkania trafiła prosto do policyjnej celi. Dziś policjanci doprowadzili ją do aresztu. Kobieta za popełnione przestępstwa w więzieniu spędzi ponad 4 lata.

(KWP w Gdańsku /mw)

  • policjanci prowadzą zatrzymaną
  • policjant prowadzi zatrzymaną
Powrót na górę strony
Polska Policja