Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Hotelowi złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku przez policjantów

Data publikacji 27.05.2020

W minioną sobotę policjanci Wydziału Kryminalnego szydłowieckiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku dwóch (35 i 36 lat) sprawców kradzieży z włamaniem do jednego z miejscowych hoteli. Odzyskano część skradzionych przedmiotów. Decyzją sądu 36-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

Szydłowieccy kryminalni pełniąc służbę na terenie miasta zatrzymali na gorącym uczynku 2 mężczyzn, mieszkańców województwa świętokrzyskiego, sprawców kradzieży z włamaniem do jednego z hoteli. Ich łupem padło wyposażenie hotelowe. Ukradli między innymi kanapy, fotele i sprzęt multimedialny. Straty oszacowano na ponad 100 tys. złotych. Włamywacze zniszczyli wnętrze hotelu o wartości ponad 150 tys. złotych.

Zatrzymani mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Na jednej z posesji na terenie województwa świętokrzyskiego odnaleziono część skradzionych przedmiotów. Mężczyźni mieli przy sobie narkotyki. Trwają czynności zmierzające do odnalezienia pozostałych przedmiotów. 36-latek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia pozbawienia wolności.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.49 MB)

Powrót na górę strony