Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 17

Data publikacji 28.05.2020

Dzisiaj na drodze krajowej numer 17 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek i tira. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi na łuku jezdni z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z tirem. Niestety wyniku zdarzenia dwie osoby z audi poniosły śmierć na miejscu. Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Do wypadku doszło dzisiaj tuż przed godziną 16:00 na drodze krajowej nr 17 pomiędzy Bełżcem a Lubyczą Królewską. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Audi na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierowca tira chcąc uniknąć zderzenia zjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok. Z kolei w audi uderzył jeszcze jadący z tyłu samochód marki Peugeot. Niestety w wyniku zdarzenia dwie osoby z audi poniosły śmierć na miejscu. Z kolei do szpitala na badania został przewieziony kierowca tira. Osobom podróżującym peugeotem nic poważnego się nie stało.  

W wyniku wypadku droga krajowa jest zablokowana, a ruch dla samochodów odbywa się po wyznaczonych przez policjantów objazdach.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratura i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

  • rozbite samochody na miejscu wypadku
  • rozbite samochody na miejscu wypadku
  • rozbite samochody na miejscu wypadku
Powrót na górę strony