Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 04.06.2020

Kierowca forda uderzył w ich samochód i odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawca został zatrzymany do kontroli drogowej w Topołowej. Do sochaczewskiej komendy wpłynęły podziękowania dla policjantów za okazaną pomoc. Dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

W ubiegłą niedzielę, 31.05.2020 r., na terenie powiatu płockiego doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń wynika, że w Łącku kierujący fordem focusem wyprzedził volkswagena tuż przed „rondem”, następnie zatrzymał pojazd na przejściu dla pieszych, by z niego zjechać zaczął cofać. W efekcie zahaczył hakiem i uderzył w samochód stojący za nim. Chwilę później odjechał w kierunku Sochaczewa.

Kierowca volkswagena i jego żona cały czas jechali za sprawcą kolizji. Po kilkudziesięciu kilometrach, będąc już na terenie powiatu sochaczewskiego, zjechali na stację paliw przy DK92, by udzielić informacji patrolowi ruchu drogowego. Po kilku minutach, policjanci z Teresina zgłosili, że w Topołowej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda.

Sprawca zdarzenia drogowego początkowo nie przyznawał się do winy. Kluczowym dowodem było jednak nagranie z wideorejestratora zamontowanego w volkswagenie. Funkcjonariusze nałożyli na kierowcę forda mandat i punkty karne.

Wczoraj, 03.06.2020 r., do sochaczewskiej komendy wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy biorących udział w interwencji.

Dziękujemy za ciepłe słowa i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Podziękowania

(KWP w Radomiu/js)

Powrót na górę strony