Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zagubiony chłopiec odnaleziony w pół godziny

Data publikacji 16.06.2020

Wczoraj na terenie śródmieścia zaginął 8-latek. Ze zgłoszenia wynikało, że wraz z mamą i jej znajomymi przebywał w jednej z kawiarni, lecz w pewnym momencie zniknął. Zaalarmowani policjanci szybko odnaleźli chłopca, który zdążył dotrzeć do innej części miasta.

Wczoraj (15.06.2020 r.) po południu do policjantów patrolujących centrum Kielc dotarła niepokojąca wiadomość. Zaginął 8-letni chłopiec. Policjanci szybko zajęli się sprawą, cenna była każda minuta. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynikało, że dziecko przebywało wraz z mamą i jej znajomymi w jednej z kawiarni w centrum miasta. Chłopiec jeździł na hulajnodze będąc ciągle w zasięgu wzroku dorosłych, jednak w pewnej chwili zniknął.

Zaalarmowani policjanci patrolowali ulice i zakamarki miasta szukając chłopca. Zaangażowanie mundurowych przyniosło efekt. 8-latek został odnaleziony przez policjantów z komisariatu czwartego przy ulicy Zagórskiej. Cały i zdrów po około 30 minutach poszukiwań, chłopiec trafił pod opiekę mamy.

Apelujemy o uwagę! Jak widać nawet niewinne wyjście do kawiarni w kilka minut może przeobrazić się w przerażające zdarzenie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

(KWP w Kielcach / kp)

Powrót na górę strony