Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjanta

Data publikacji 02.07.2020

Działania ciechanowskiego policjanta zostały docenione przez lekarza, który oficjalnie podziękował funkcjonariuszowi za jego pracę.

Podziękowania od osób, którym udzielono pomocy lub świadków zdarzenia są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania. W swojej codziennej służbie mundurowi spotykają się z różnymi sytuacjami, niejednokrotnie trudnymi do rozwiązania. Podchodząc profesjonalnie do swoich obowiązków, robią wszystko żeby móc jak najlepiej pomagać innym i dbać o ich bezpieczeństwo.

Taką postawą wykazał się asp. Piotr Kierzkowski, który swoją służbę pełni na stanowisku Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. W dniu 20.06.2020 roku odebrał telefon od lekarza Oddziału Psychiatrycznego w Ciechanowie z prośbą o pomoc w powiadomieniu odpowiednich służb. Okazało się, że z powodu wyładowań atmosferycznych oddział szpitalny nie ma zasilania energii elektrycznej co niezbędne jest w wykonywanej przez nich pracy. Asp. Piotr Kierzkowski uruchomił wszelkie możliwe służby do naprawy tej awarii i przywróceniu zasilania.

Działania dyżurnego docenił zgłaszający. Mężczyzna wysłał oficjalne podziękowanie dla policjanta, w którym napisał: „(…) zawsze zachowuje się jak przystało na służby mundurowe, wykazuje zrozumienie i empatię w stosunku do innego funkcjonariusza publicznego i przede wszystkim do ludzi…”. Takie słowa są dla nas najwyższym wyrazem uznania.


(KWP zs. w Radomiu / dk)

Powrót na górę strony