Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nigdy nie wiemy, jaki zakręt nas czeka...

Data publikacji 25.07.2020

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Bartosz Zmarzlik - żużlowiec, aktualny indywidualny Mistrz Świata, zawodnik Stali Gorzów. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” - to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. Gośćmi specjalnymi podczas inauguracji kampanii byli rajdowcy Kajetan Kajetanowicz i Maciej Giemza.

Niebezpiecznym zachowaniom kierowców na drodze przyjrzał się w tym tygodniu najlepszy żuzlowiec świata - Bartosz Zmarzlik, znany w świecie czarnego sportu jako "F-16" Komentuje on film z udziałem motocyklisty, który jedzie z dużą prędkością i niestety na zakręcie nie jest w stanie opanować swojej maszyny. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

Opis filmu: Bartosz Zmarzlik- żużlowy Mistrz Świata

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 33.54 MB)

Powrót na górę strony