Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania ze szczęśliwym zakończeniem

Data publikacji 27.07.2020

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 32-latka z Opola Lubelskiego. Mężczyzna wzburzony wybiegł z domu i do późnych godzin nocnych do niego nie powrócił. Ponieważ zachodziły poważne obawy o zdrowie i życie mężczyzny, komendant opolskiej jednostki ogłosił alarm dla wszystkich funkcjonariuszy. Dzięki wspólnym działaniom policjantów z funkcjonariuszami straży pożarnej oraz członkami Stowarzyszenia Ratownictwa Polskiego 32–latek został odnaleziony cały i zdrowy.

W piątkowy wieczór, 24.07.2020 r., dyżurny opolskiej jednostki Policji został powiadomiony o tym, że około godziny 21:00 mieszkaniec Opola Lubelskiego wzburzony wybiegł z domu i nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ponieważ z relacji zgłaszającego wynikało, że może zachodzić poważne niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia mężczyzny, funkcjonariusze natychmiast ruszyli na poszukiwania. Działając wspólnie ze strażakami OSP i Państwowej Straży Pożarnej oraz członkami Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej Stowarzyszenia Ratownictwa Polskiego przeszukiwali okolice miejsca zamieszkania mężczyzny oraz opuszczone posesje, w których mógł przebywać potrzebujący pomocy 32-latek.

Około godziny 3:00 w nocy w sobotę, 25.07.2020 r., w jednym z pustostanów w Opolu Lubelskim uczestnicząca we wspólnej akcji grupa Ochotniczej Straży Pożarnej odnalazła 32–latka.

Chwilę późnej mężczyzna trafił pod opiekę wezwanej na miejsce ekipy pogotowia ratunkowego. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(KWP w Lublinie/js)

Powrót na górę strony
Polska Policja