Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 81-latka

Data publikacji 06.08.2020

Wczoraj policjanci z „czwórki” prowadzili akcję poszukiwawczą za zaginionym 81-latkiem z Lublina. Zaniepokojony córka zgłosiła zaginięcie ojca wymagającego stałej opieki i przyjmowania leków. Zaginiony został odnaleziony przez funkcjonariuszy, dzięki telefonicznemu zgłoszeniu.

Wczoraj (5.08.2020 r.)po godz. 21:30 zaniepokojona mieszkanka Lublina zgłosiła się do IV Komisariatu Policji w Lublinie i powiadomiła o fakcie zaginięcia 81-letniego ojca, wymagającego stałej opieki i przyjmowania leków. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna około godz. 15:00 wyszedł z domu w nieznanym kierunku i do niego nie powrócił. Natychmiast policjanci z „czwórki” rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Komendant komisariatu ogłosił alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci.

Już około 15 minut od przyjęcia zgłoszenia na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który wygląda na zagubionego i znajduje się na ulicy Ułanów w Lublinie.  Niezwłocznie w ten rejon pojechali funkcjonariusze, którzy odnaleźli zaginionego.

Dzięki szybkiej reakcji i dużego zaangażowania policjantów oraz dzięki zgłoszeniu osoby, która nie pozostała obojętna, widząc zagubionego starszego mężczyznę poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. 81-latek został przekazany pod opiekę rodzinie.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony
Polska Policja