Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi odwiedzili uczestników obozu harcerskiego

Data publikacji 09.08.2020

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Leśnej odwiedzili uczestników obozu harcerskiego rozbitego na terenie gminy. Policjanci sprawdzili czy w obozie przestrzegane są podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz udzielili opiekunom i obozującym cennych wskazówek.


Kilka dni temu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Leśnej przeprowadzili spotkanie profilaktyczno- kontrolne z uczestnikami obozu harcerskiego Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza Federacja Skautingu Europejskiego stacjonującego na terenie działania lubańskiej jednostki policji. 

Jest to już kolejne spotkanie w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2020” ukierunkowanej na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży wypoczywających na terenie naszego województwa. 

Tym razem funkcjonariusze przypomnieli o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w terenie leśnym, utrwalono numery alarmowe oraz poinformowano o sposobie postępowania podczas nieprzewidzianych zagrożeń w tym meteorologicznych. Policjanci zwrócili również uwagę na obecnie obowiązujące obostrzenia mające związek z ciągle trwającą epidemią kornawirusa.

asp. sztMonika Kaleta

Źródło: KPP w Lubaniu
asp. szt.Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
tel. 660-402-169

Powrót na górę strony