Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komenda Powiatowa Policji w Wołowie włączyła się w licytację

Data publikacji 10.08.2020

Kasia Ryszka to pogodna 28-letnia mieszkanka Brzegu Dolnego, która toczy walkę z nowotworem złośliwym mózgu. W walce wspierają Kasię mieszkańcy Brzegu Dolnego, którzy zainicjowali licytację, z której fundusze przekazane zostaną na leczenie immunoterapią. Komendant Powiatowy Policji w Wołowie oraz Komendant Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym nie pozostali obojętni i chętnie włączyli się do akcji. Przekazali na licytację wyjątkowe przedmioty. Dzięki ich sprzedaży wołowska jednostka mogła dołożyć swoją cegiełkę do walki Kasi z nowotworem.

Chęć niesienia pomocy, towarzysząca policjantom w codziennej służbie sprawiła, że Komendant Powiatowy Policji w Wołowie oraz Komendant Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym włączyli się w licytację zorganizowaną na rzecz walki z nowotworem złośliwym mózgu 28-letniej mieszkanki Brzegu Dolnego - Kasi Ryszki.

Kierownictwo wołowskiej komendy na licytację przekazało naszywkę Komendy Powiatowej Policji w Wołowie oraz pamiątkowy medal zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Wołowie w dniu 22 lipca 2018 roku biegu sztafetowego pracowników i funkcjonariuszy wołowskiej Jednostki Policji. Bieg zorganizowano na dystansie ponad 55 km, a uczestnicy, biegnąc z Wołowa pod Panoramę Racławicką we Wrocławiu, uczcili 100 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Kilka osób zacięcie licytowało przedmioty. Ostatecznie zwycięzcą został Piotr Gajewski - szef Harcerskiej Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej „Cichociemni” z Brzegu Dolnego. Odbierając wylicytowane przedmioty z rąk Komendanta, oznajmił, że dołączą one do innych pamiątkowych okazów wyeksponowanych w specjalnej gablocie w siedzibie organizacji.

Wpłata z licytacji zasiliła już konto zbiórki.

Niech hasło „Nie bądźmy obojętni!” zmobilizuje wszystkich do działania i pomagania potrzebującym. Poniżej znajduje się opis akcji na rzecz Kasi:

Link do portalu SIĘ POMAGA gdzie można pomóc Kasi ►

(KWP we Wrocławiu/js)

  • Pamiątkowy medal który został przekazany na licytację
  • Naszywka Komendy Powiatowej policji w Wołowie
  • Przekazanie pamiątkowego medalu na licytację
Powrót na górę strony