Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Chorwacji - nie żyje policjantka z chorzowskiej komendy

Data publikacji 15.09.2020

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w tragicznym wypadku drogowym zginęła st. sierż. Joanna Krzempek. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji, składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci st. sierż. Joanny Krzempek. Do wypadku z udziałem naszej policjantki doszło w niedzielę w Chorwacji.

St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.

Śmierć Joanny jest dla nas ciosem.

Nie ma słów, by opisać żal i współczucie,
jakie w tej chwili czujemy.

"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci żywych".

Cześć Jej pamięci!

śp. st. sierż. Joanna Krzempek w policyjnym mundurze

Powrót na górę strony