Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Akademia Zwalczania Przestępczości Elektronicznej

Data publikacji 31.05.2006

W dniach 1-2 czerwca 2006 r. w Szkole Policji w Pile zainauguruje swoje działanie Akademia Taktyki Zwalczania Przestępczości Elektronicznej. Inicjatorami jej powstania są: Szkoła Policji w Pile, serwis aukcyjny Allegro, Stowarzyszenie Prokuratorów Polskich i Mediarecovery. Celem organizatorów jest m.in. wypracowanie skutecznych metod przeciwdziałania temu zjawisku.

Do udziału w projekcie zgłosiły również swój akces organizacje zainteresowane zwalczaniem przestępczości elektronicznej - Microsoft, BSA, Bank Zachodni WBK i fundacja Kidprotect.

Ideą organizacji Akademii jest wymiana doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących zwalczania przestępczości elektronicznej pomiędzy organizacjami przystępującymi do tego przedsięwzięcia. Zamierzeniem organizatorów jest również zapoznanie się z metodami popełniania przestępstw elektronicznych oraz wypracowanie skutecznych metod przeciwdziałania temu zjawisku.

W związku z powyższym zapraszamy serdecznie na konferencje prasową podsumowującą dwudniowe obrady z udziałem poszczególnych przedstawicieli zajmujących się tematycznie problematyką zwalczania przestępczości komputerowej, która odbędzie się w dniu 2 czerwca 2006 r. w Ośrodku Konferencyjnym Geovita o godzinie 13:30.

Dodatkowe informacje tel. 609-411-909 Ekspert Wydziału Prezydialnego Szkoły Policji w Pile podkom. Tomasz Wojciechowski.

Powrót na górę strony