Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Będąc na wolnym, odnalazł skradzionego quada

Data publikacji 17.11.2020

Kryminalny z komisariatu w Bychawie w czasie wolnym od służby odnalazł skradzionego kilka dni wcześniej quada. Sprawcy po dokonaniu kradzieży ukryli pojazd w jednym z kompleksów leśnych. Dzięki ustaleniom i zaangażowaniu funkcjonariusza quad warty 25 tysięcy złotych niebawem będzie mógł wrócić do właściciela.

Do kradzieży z włamaniem doszło kilka dni temu na terenie powiatu lubelskiego. Podczas zdarzenia skradziony został między innymi quad wartości 25 tysięcy złotych. Nad sprawą pracowali policjanci z komisariatu w Bychawie.

Podczas czynności w tej sprawie jeden kryminalnych w czasie wolnym od służby uzyskał informację, że pojazd może być ukryty w kompleksie leśnym na terenie gminy Krzczonów. Funkcjonariusz od razu postanowił sprawdzić uzyskaną informację i jak najszybciej zabezpieczyć quada. Jak się okazało pojazd został dokładnie schowany przez sprawców w zaroślach. Kryminalny od razu poinformował o znalezisku policjantów będących w służbie, którzy przyjechali na miejsce i przeprowadzili oględziny.

Quad został zabezpieczony przez funkcjonariuszy i niebawem będzie mógł wrócić do właściciela.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony