Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z Wejherowa „Policjantem Roku” w związku ze zwalczaniem przestępczości ubezpieczeniowej

Data publikacji 02.12.2020

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie został nagrodzony przez Polską Izbę Ubezpieczeń za zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej uzyskując tytuł „Policjanta Roku”.

Policjant z Wejherowa został wyróżniony nagrodą specjalną ufundowaną przez Polską Izbę Ubezpieczeń, tym samym uzyskując tytuł „Policjant Roku”. Nagroda jest przeznaczona dla najlepszych stróży prawa, którzy  realizują działania w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej. Statuetka oraz list gratulacyjny dziś przed południem został wręczony przez Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie oraz Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie. Funkcjonariusz został także nagrodzony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.

Funkcjonariusz operacyjny został wyróżniona statuetką za codzienną pracę na rzecz zapobiegania oraz przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej oraz wyjątkowe zaangażowanie w walkę z tego typu nadużyciami.

Przestępczość ubezpieczeniowa to zjawisko towarzyszące ubezpieczeniom od początku ich funkcjonowania. Jej skutkiem są nie tylko straty finansowe, ale i niebezpieczeństwo uwikłania przypadkowych osób np. w upozorowane zdarzenie drogowe.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • Statuetka - nagroda Policjant Roku od Polskiej Izby Ubezpieczeń w podziękowaniu za zaangażowanie w zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej
Powrót na górę strony