Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Może Pan być dumny ze swoich pracowników…”

Data publikacji 04.12.2020

Komendant Komisariatu Policji w Łochowie podkom. Marcin Sylwestrzak otrzymał list od wdzięcznych mieszkańców, którzy docenili łochowskich policjantów za to, że w czasie kwarantanny mogli na nich zawsze liczyć.

Czas pandemii i obostrzenia, które są na nas nakładane, dotykają wszystkich i mają ogromny wpływ na życie każdego. Dlatego odrobina życzliwości i uśmiechu, którą otrzymujemy od drugiego człowieka jest jak lekarstwo, którego potrzebujemy. Nałożenie kwarantanny wiąże się z brakiem możliwości wyjścia z domu i kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego wizyta, choć na odległość, z dzielnicowym czy innym policjantem oraz rozmowa telefoniczna okazują się niejednokrotnie dużym wsparciem i urozmaiceniem dnia.

Miłe słowa mógł przeczytać o sobie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Łochowie oraz jego koledzy policjanci przywołani w liście, który wysłała rodzina z gminy Łochów. Otóż rodzina była objęta kwarantanną i jak piszą:

„...Był to dla nas bardzo długi okres w izolacji. Mimo wszystko odczuliśmy nieocenione wsparcie ze strony Pana Dzielnicowego Jacka Kołodziejaka, jak również pozostałych Panów i Pań z Policji, którzy często nas odwiedzali…. Byli zawsze życzliwi, uśmiechnięci i przyjaźnie do nas nastawieni. Ich pokrzepiające słowa były najlepszym lekarstwem na walkę z Covid-19….”.

Dziękujemy za miłe słowa skierowane do policjantów, a rodzinie życzymy dużo zdrowia.

Taka forma docenienia pracy funkcjonariuszy, zawsze daje im poczucie satysfakcji i dobrze wykonanej pracy. Służba w granatowym mundurze nie jest łatwa, wiąże się z nią wiele wyrzeczeń, dlatego każdy najmniejszy gest daje jeszcze więcej siły policjantom do wypełniania roty ślubowania.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja