Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za zaangażowanie w poszukiwania 65-latki

Data publikacji 08.12.2020

Radość i wdzięczność osób, którym została udzielona pomoc są najlepszą nagrodą dla każdego policjanta w codziennej służbie. Na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim wpłynęły podziękowania dla policjantów z powiatu żagańskiego od mieszkanki Szprotawy. Jest ona wdzięczna za zaangażowanie oraz sprawnie przeprowadzone działania poszukiwawcze jej 65-letniej mamy.

W środę, 25 listopada br., policjanci z powiatu żagańskiego wszczęli poszukiwania za 65-letnią kobietą, która wyszła z domu w godzinach porannych i nie nawiązała żadnego kontaktu z zaniepokojoną rodziną. W jednostce natychmiast został ogłoszony alarm dla policjantów z całego powiatu żagańskiego i rozpoczęły się poszukiwania zaginionej. Ponad 100 funkcjonariuszy brało udział w działaniach, które trwały do następnego dnia. Wtedy też, została odnaleziona 65-letnia mieszkanka Szprotawy.

Na ręce Pana Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim złożone zostały podziękowania dla funkcjonariuszy, którzy brali udział w poszukiwaniach.

„(…) pragnę serdecznie podziękować wszystkim policjantom… za osobiste zaangażowanie, szybką reakcję i sprawnie przeprowadzoną akcję poszukiwawczą mojej mamy w dniu 25.11.2020 r., na terenie miasta Szprotawy i okolicy. Na uwagę zasługują podjęte przez pana działania, które świadczą o dużych umiejętnościach, skuteczności w działaniu oraz wysokiej etyce zawodowej i profesjonalizmie…”.

Poszukiwania osób to zawsze ogromne wyzwanie dla policjantów, którzy swoje czynności zawsze wykonują profesjonalnie i z pełnym poświęceniem. Każda osoba zaangażowana w działania jest świadoma, jak istotną rolę odgrywa czas. Satysfakcja po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach jest ogromna.  

Podziękowania, treść podziękowań dostępna cyfrowo poniżej

(KWP w Gorzowie Wlkp./js)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony