Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szlachetna paczka od kierownictwa polskiej Policji

Data publikacji 09.12.2020

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk oraz jego zastępcy – nadinsp. Dariusz Augustyniak, nadinsp. Kamil Bracha oraz nadinsp. Tomasz Szymański, po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku pomoc powędrowała do małżeństwa z województwa lubelskiego. Paczki pełne niezbędnych rzeczy oraz miłych upominków, zostaną w piątek przekazane do sztabu akcji.

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce, organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna. Jego głównym celem jest pomoc materialna osobom będącym w potrzebie. Ale przede wszystkim to piękny, bezinteresowny gest, który przynosi wiele radości, wiary i spokoju, tak ważnych w czasie nadchodzących świąt.

Wzorem roku ubiegłego kierownictwo polskiej Policji zaangażowało się w projekt Szlachetnej Paczki i dokonało wyboru rodziny – małżeństwa z województwa lubelskiego. Komendanci przekazali środki finansowe na zakup produktów, które zostały wskazane w zgłoszeniu m.in. artykuły żywnościowe, środki czystości oraz odzież i obuwie. Nie zapomniano także o drobnych upominkach i prezentach.

Pracownicy i funkcjonariusze zapakowali zakupione rzeczy w kolorowe paczki, które w piątek zostaną przekazane do sztabu akcji. Mamy nadzieję, że obdarowane osoby poczują się wyjątkowo, a nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą wypełnione miłością, spokojem i wiarą w lepsze jutro.

(KGP)

  • pracownica cywilna policji oraz policjant wśród paczek świątecznych
  • pracownica cywilna policji oraz policjant wśród paczek świątecznych
  • pracownica cywilna policji oraz policjant wśród paczek świątecznych
Powrót na górę strony