Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Miły list z gliwickiego szpitala i prezent od małych pacjentów

Data publikacji 16.12.2020

Do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach trafił niezwykły prezent. Rzecznik Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach – Anna Ginał napisała do stróżów prawa list z podziękowaniami za troskę i wniesienie radości w życie małych pacjentów. Do ciepłych słów dołączone były piękne rysunki, których autorstwem są dzieci przebywające na oddziale pediatrii.

„W tym roku Boże Narodzenie będzie zupełnie inne, dla wielu z nas trudniejsze i nie tak radosne jak wcześniej. Pamiętając jednak o tym, że od początku trwania pandemii śląscy policjanci, a przede wszystkim funkcjonariusze z Gliwic, robili bardzo wiele, by ten ciężki, szpitalny czas stał się dla małych pacjentów choć odrobinę bardziej radosny i kolorowy – przesyłamy niezwykłą niespodziankę. W imieniu wszystkich dzieci, opiekunów, personelu medycznego oraz zarządu Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach składamy Wam najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.”

Rysunek autorstwa jednego z małych pacjentów oddziału pediatrii Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach przedstawiający policyjny radiowóz

Rysunki autorstwa małych pacjentów oddziału pediatrii Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach przekazała policjantom ordynator dr n. med. Agata Gajewska.

Rysunek autorstwa jednego z małych pacjentów oddziału pediatrii Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach przedstawiający policjanta z psem

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony