Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne prezenty trafiły do dzieci

Data publikacji 21.12.2020

Gdańscy policjanci kolejny raz zorganizowali mikołajkowe prezenty. Za środki, które przekazała jedna z gdańskich firm zajmujących się technologią informatyczną, mundurowi kupili słodycze. Kosze z prezentami o wartości kilku tysięcy złotych pod koniec minionego tygodnia przekazano dzieciom jednego z gdańskich hospicjów.

Funkcjonariusze z gdańskiej komendy miejskiej zorganizowali środki finansowe na zakup słodyczy. Z pomocą w tym przedsięwzięciu przyszła jedna z gdańskich firm zajmująca się technologią informatyczną. Przedstawiciel firmy przekazał kilka tys. zł. na konto fundacji ,,Żyć Bezpiecznie''. Policjanci kupili za przekazane pieniądze słodycze. Całe przedsięwzięcie przeprowadzono z zachowaniem zasad sanitarnych. Gdy prezenty były już zapakowane, pozostało je tylko wręczyć dzieciom.

W miniony piątek, 18.12.2020 r., gdańscy policjanci zawieźli ufundowane prezenty dzieciom z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza. Kosze z prezentami przekazano przedstawicielowi hospicjum Pani Karolinie Pawłowskiej. To kolejna akcja gdańskich funkcjonariuszy, dzięki której dało się odczuć pozytywną energię w całej komendzie miejskiej.

(KWP w Gdańsku/js)

  • Przekazane słodycze
  • Policjant i dwie kobiety podczas przekazania koszy z prezentami
Powrót na górę strony
Polska Policja