Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 29.12.2020

Asp. Tomasz Papis obchodził jubileusz 20-lecia pracy zawodowej, natomiast mł. asp. Dawid Kuciński otrzymał podziękowania od Ministra Spraw Wewnętrznych za to, że wykazał swoją gotowość do niesienia pomocy nawet z narażeniem życia. Nasi koledzy odebrali z tego tytułu listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki.

Komendanci rypińskiej jednostki złożyli podziękowania i wyrazy uznania policjantom za ich pracę.

Aspirant Tomasz Papis w tym roku obchodził jubileusz 20-lecia pracy zawodowej. W tym okresie pełnił służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym, w zespole ruchu drogowego oraz jako przewodnik psa służbowego. Obecnie jest dzielnicowym na terenie miasta.

Młodszy aspirant Dawid Kuciński natomiast odebrał podziękowania skierowane od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za gotowość do pomocy podczas wykonywania swoich obowiązków.

Przypomnijmy: młodszy aspirant Dawid Kuciński, który w rypińskiej jednostce jest dzielnicowym w miejscowości Brodnica, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył dym wydobywający się z okna budynku mieszkalnego. Natychmiast zareagował i pobiegł z pomocą. Wszedł do mieszkania przez uchylone okno i ugasił pożar jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Jak się okazało w pokoju obok spał właściciel mieszkania.

Policjanci odebrali z tego tytułu listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki. My życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości podczas pełnionej służby.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony