Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu przenosi się do nowej siedziby

Data publikacji 14.01.2021

Siedziba Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu przy Placu Jana Kochanowskiego przechodzi do historii, od środy - 13 stycznia 2021 roku interesanci są przyjmowani w nowej siedzibie przy ulicy Batalionów Chłopskich 14.

Powierzchnia działki pod KPP Zwoleń wynosi 5543 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia użytkowa - 2267 metrów kwadratowych. Oprócz tego do użytku został oddany: budynek garażowy, kojce dla psów i miejsca parkingowe.

Budynek główny jest dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Bryła budynku jest ukształtowana na wzór litery U. W strefie ogólnodostępnej znajduje się poczekalnia z ławkami i oświetleniem. W piwnicy są pomieszczenia magazynowe, szatnie wraz z zapleczem sanitarnym, pomieszczenia techniczne i sala ćwiczeń.

Na parterze są pomieszczenia dla osób zatrzymanych, dyżurnego, wydziału prewencji i ruchu drogowego. Na pierwszym piętrze natomiast są biura kierownictwa jednostki, sale odpraw, pokoje wydziału kryminalnego i pracowników administracyjnych. Obiekt jest wyposażony w instalację solarną.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

  • widok budynku od strony głównego wejścia
  • widok pokoju w środku komendy
  • nowy budynek Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu
Powrót na górę strony