Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy pomógł potrzebującemu pomocy

Data publikacji 14.01.2021

Sejneński dzielnicowy pomógł osobie narażonej na wychłodzenie. Tym razem udzielił pomocy mężczyźnie, który był osłabiony i zziębnięty, a przebywał w altance działkowej. 58-latek na czas trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia. Pamiętaj! Widzisz potrzebującego pomocy - zareaguj. Czasami jeden telefon na 112 może uratować komuś życie. Warto również korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W związku ze znacznym spadkiem temperatur policjanci codziennie odwiedzają miejsca przebywania osób narażonych na wychłodzenie. Wczoraj, w trakcie sprawdzania terenu sejneńskich ogródków działkowych, dzielnicowy znalazł zziębniętą osobę. 58-latek był osłabiony. Jak się okazało, mężczyzna miał problem z samodzielnym poruszaniem się. Policjant natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę do szpitala.

Apelujemy! Widzisz potrzebujących pomocy - nie bądź obojętny i zareaguj. Czasami jeden telefon może uratować komuś życie. Wybierz 112. Swoją pomoc możesz również okazać, wskazując zagrożenie na Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

(KWP w Białymstoku / kp)

Powrót na górę strony