Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione audi

Data publikacji 18.03.2021

Mundurowi zatrzymali 25-latka i odzyskali samochód osobowy marki Audi A5, który został skradziony w nocy z jednej z olsztyńskich posesji. Policjanci odnaleźli auto, które ukryte było w lesie pod Straszewem, a w nim...śpiącego mężczyznę. Za kradzież z włamaniem 25-latkowi grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wczoraj, 17.03.br., otrzymali informację o zaparkowanym na terenie leśnym aucie. Funkcjonariusze od razu po otrzymaniu informacji zaczęli przeszukiwać teren i w zaroślach zauważyli audi, a w aucie śpiącego mężczyznę. Funkcjonariusze wylegitymowali 25-letniego mieszkańca Malborka i sprawdzili numery nadwozia samochodu. Okazało się, że samochód został skradziony w nocy na terenie Olsztyna.

Samochód poza uruchomionym silnikiem miał zakryte dywanikami samochodowymi przednie reflektory. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. W trakcie przeszukania auta policjanci znaleźli w nim susz roślinny, który został poddany przez technika kryminalistyki badaniu. Wykazało ono, że była to marihuana.

Pojazd pochodzący z kradzieży został zabezpieczony do dalszych czynności procesowych, natomiast 25-letni mieszkaniec Malborka został zatrzymany.

Za kradzież z włamaniem, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • policjanci przy odzyskanym aucie
  • policjanci przy odzyskanym aucie">
Powrót na górę strony