Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za narkotyki, broń i papierosy

Data publikacji 13.04.2021

Wspólne działania mławskiej policji i prokuratury doprowadziły do zatrzymania mieszkańca powiatu mławskiego, w którego mieszkaniu znaleziono amfetaminę, papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz broń i amunicję. Zatrzymany 63-latek został osadzony w areszcie śledczym.

Zatrzymanie podejrzanego oraz zabezpieczenie narkotyków, kontrabandy i broni, to wynik prowadzonego od pewnego czasu, wielowątkowego śledztwa, realizowanego przez mławską prokuraturę i policję. Tuż przed weekendem, na terenie powiatu mławskiego, kryminalni zatrzymali 63-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu odnaleziono ponad 1,7 kg amfetaminy, ponad 37 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz rewolwer z amunicją. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a następnie przesłuchany przez prokuratora. Usłyszał między innymi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na wniosek prokuratora rejonowego, postanowieniem sądu, mieszkaniec pow. mławskiego został aresztowany na 2 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

  • zabezpieczone papierosy
  • zabezpieczona broń
  • zabezpieczona amfetamina
Powrót na górę strony