Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant-Rektor WSPol gościem konferencji zorganizowanej przez Akademię WSB

Data publikacji 19.04.2021

Widać już pierwsze efekty podpisanej w lutym br. współpracy naukowo - dydaktycznej pomiędzy Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie a Akademią WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

W dniach 15–16 kwietnia w Akademii WSB odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka”, zorganizowana w formule online w ramach projektu „Perfect – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB”,  który jest jednym z kluczowych projektów Ministerstwa Edukacji i Nauki wspierających rozwój dorobku naukowego polskich uczonych oraz promujących polską naukę w światowym wymiarze.

Wśród zaproszonych gości, którzy uświetnili przebieg konferencji, znalazła się również insp. dr hab. Iwona Klonowska – Komendant - Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Drugiego dnia konferencji swój wykład przedstawił kom. dr Paweł Olber z Zakładu Kryminalistyki i Informatyki Śledczej Instytutu Służby Kryminalnej Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Wykład dotyczył wykorzystania sztucznej inteligencji w kryminalistycznych badaniach informatycznych. 

Link do wydarzenia ►

(WSPol w Szczytnie / kp)

Powrót na górę strony