Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki

Data publikacji 21.04.2021

Trzy godziny trwały poszukiwania 14-letniej mieszkanki powiatu przeworskiego. Dziewczyna po kłótni wyszła z domu. Policjanci odnaleźli nastolatkę w szafie, w domu jej kolegi.

W miniony piątek, 16.04.2021 r.,około godz. 1:00 zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie swojej córki. Z jej relacji wynikało, że 14-latka po sprzeczce wyszła z domu i od tej pory nikt z rodziny nie wiedział co się z nią działo. Mając na względzie niesprzyjające warunki pogodowe jakie tej nocy panowały na zewnątrz oraz to, że nastolatka wyszła z domu ubrana jedynie w podkoszulek i spodnie, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Funkcjonariusze sprawdzali adresy koleżanek i kolegów, u których nastolatka mogła przebywać. W trakcie prowadzonych działań policjanci dotarli do 18-letniego znajomego dziewczyny, mieszkającego w Łopuszce Małej. Chłopak oświadczył, że nie wiedział 14-latki i nie wie gdzie może przebywać. Zachowanie młodego mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia policjantów. Nie dali więc wiary w jego zapewnienia i sprawdzili pomieszczenia w domu.  W szafie jednego z nich odnaleźli ukrywającą się 14-latkę.

Nastolatka trafiła pod opiekę swojej matki. 

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony