Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najście na dom, groźby, strzały i sadzonki marihuany w psiej budzie

Data publikacji 26.04.2021

Sosnowieccy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Dąbrowy Górniczej, którzy wtargnęli do jednego z domów dzielnicy Ostrowy Górnicze i terroryzując mieszkańców bronią pneumatyczną, kierowali pod ich adresem groźby. Odchodząc oddali strzał do zaparkowanego na posesji samochodu. Podczas zatrzymania sprawców, policjanci znaleźli na zajmowanej przez nich posesji ponad 80 porcji suszu marihuany i sadzonki konopi indyjskich ukryte w... psiej budzie.

Sosnowieccy policjanci otrzymali informację, że w jednym z domów w dzielnicy Ostrowy Górnicze doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonych, do ich domu, w którym aktualnie przebywał również gościnnie członek ich dalszej rodziny, wtargnęła jego córka gościa w towarzystwie nieznanego mężczyzny zamaskowanego kominiarką. Agresorzy, wymachując bronią pneumatyczną zaczęli kierować groźby pod adresem osób przebywających w domu. Na koniec, opuszczając posesję, kobieta oddała strzał w kierunku zaparkowanego na podjeździe samochodu, wybijając jego tylną szybę.

Policjanci bardzo szybko ustalili personalia zamaskowanego napastnika oraz namierzyli i zatrzymali przestępczy duet. Podczas przeszukania zajmowanej przez nich posesji, policjanci znaleźli broń pneumatyczną, susz marihuany oraz sadzonki konopi indyjskich ukryte w... psiej budzie. wynosi około 4000 złotych. Oboje podejrzani zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem kontaktowania się w jakikolwiek sposób z pokrzywdzonymi.

(KWP w Katowicach / kp)

Powrót na górę strony