Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rodzice 12-latki podziękowali za pomoc

Data publikacji 12.05.2021

Na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie podinsp. Wojciecha Twaroga rodzice 12-latki złożyli podziękowania dla funkcjonariuszy i wyrazili swoją wdzięczność za udzieloną im pomoc. Dziewczynka kilka dni wcześniej na skutek nieszczęśliwego wypadku doznała obrażeń i wymagała pilnej pomocy lekarskiej. Policjanci z ruchu drogowego pomogli jej bezpiecznie dotrzeć do szpitala.

W minionym tygodniu patrol ruchu drogowego eskortował kierującego fordem, który wiózł ranną 12-latkę do szpitala. Dziecko wymagało pilnej interwencji lekarskiej. Liczyła się każda minuta, dlatego funkcjonariusze pomogli kierowcy możliwie jak najszybciej dotrzeć do placówki medycznej.

Kilka dni później wdzięczni rodzice 12-latki odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Brzozowie, by osobiście podziękować brzozowskim policjantom za okazaną pomoc. Na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie podinsp. Wojciecha Twaroga małżeństwo złożyło słowa uznania i wyrazy swojej wdzięczności. Rodzicom towarzyszyła 12-latka, której policjanci pomogli bezpiecznie dotrzeć do szpitala.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony