Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli 7-latkę

Data publikacji 19.05.2021

Policjanci odnaleźli 7-letnią dziewczynkę, która nikomu nic nie mówiąc wyszła z domu. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą. Dzięki profesjonalnie skoordynowanym działaniom dziecko zostało odnalezione. Dziewczynka cała i zdrowa wróciła do domu.

Wczoraj, 18.05.2021 r., policjanci z Wyszkowa zostali powiadomieni o zaginięciu 7-latki. Z relacji zaniepokojonej i roztrzęsionej matki wynikało, że dziewczynka będąc pod opieką babci nic jej nie mówiąc wyszła z domu. 7-letnia wyszkowianka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Początkowo członkowie rodziny prowadzili poszukiwania na własną rękę, jednak gdy to nie przyniosło efektów zdecydowali poprosić o pomoc policjantów.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania. Zaczęto od sprawdzania ulic oraz placów zabaw. Pracownikom monitoringu miejskiego przekazano dokładny rysopis dziecka. W tym dniu służbę na stanowisku kierowania pełnili asp. szt. Dariusz Paź oraz asp. szt. Andrzej Dusiński. Są to doświadczeni policjanci z ogromną wiedzą i doświadczeniem w zakresie policyjnych taktyk działań. Funkcjonariusze niejednokrotnie udowadniali, że skoordynowane przez nich poszukiwania szybko kończyły się sukcesem.

Wspólne działania wyszkowskich policjantów niebawem dały oczekiwane efekty. 7-latka została odnaleziona na placu zabaw kilka ulic od domu. Jak powiedziała, wyszła pojeździć sobie na rowerku i wtedy spotkała rówieśniczkę, z którą postanowiła spędzić czas. Na całe szczęście poszukiwania miały szczęśliwy finał. Dziecko całe i zdrowe wróciło do domu.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony