Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 27.05.2021

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 89-latki, która zaginęła wczoraj w miejscowości Matcze. W akcji poszukiwawczej brał udział także policyjny śmigłowiec Black Hawk. Kobieta została odnaleziona w trudno dostępnym miejscu w pobliżu rzeki Bug, blisko 10 kilometrów od swojego domu. Kobieta cała i zdrowa powróci do domu.

Odnalezieniem całej i zdrowej 89-letniej mieszkanki Matcza zakończyły się poszukiwania w które zaangażowało się wiele służb z użyciem specjalistycznego sprzętu. W poszukiwania zaangażowali się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, funkcjonariusze Straży Granicznej ze Skryhiczyna i Horodła i Państwowej Straży Pożarnej z Hrubieszowa oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Matcza. Dzisiaj do działań włączył się także policyjny śmigłowiec Black Hawk.

89-latka wyszła z domu wczoraj około godziny 18:30 i  oddaliła się w nieznanym kierunku. Dzisiaj została odnaleziona w trudno dostępnym miejscu w lesie przez funkcjonariusza Straży Granicznej ze Skryhiczyna. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, która udzieliła 89-latce opieki medycznej. Kobieta cała i zdrowa powróci do domu.

aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

  • policyjny black hawk
  • policyjny black hawk
  • policyjny black hawk
Powrót na górę strony