Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili kobietę i grozili jej utratą życia

Data publikacji 28.05.2021

Na wniosek Komendanta Powiatowego szczecineckiej jednostki oraz prokuratora sąd tymczasowo aresztował 34-latka i o dwa lata młodszą kobietę, którzy brutalnie pobili i grozili pozbawieniem życia 41-letniej kobiecie. Sprawcy byli wulgarni i bezwzględni, uderzali pokrzywdzoną pięściami po całym ciele, kopali i rzucali w nią różnymi przedmiotami grożąc, że pozbawią ją życia. Teraz najbliższe 3 miesiące przestępcy spędzą za kratkami.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (24 maja br.), gdy 41-latka przyszła do znajomego posprzątać mu mieszkanie. W mieszkaniu poza właścicielem siedziała jeszcze para, która spożywała alkohol. Kobieta została zaproszona do wspólnego biesiadowania i przebywała w mieszkaniu całą noc. W trakcie towarzyskiego spotkania kobieta wielokrotnie była bita pięściami w okolice głowy i kopana po całym ciele. Napastnicy rzucali w nią przedmiotami i odgrażali się, że zrobią jej krzywdę. Następnego dnia, rano, kiedy kobieta, korzystając z łazienki zobaczyła w lustrze jak wygląda zdecydowała niezwłocznie opuścić mieszkanie. Z uwagi na fakt, że drzwi od mieszkania były zamknięte pokrzywdzona wyskoczyła z mieszkania przez okno.

Poturbowaną kobietę znaleziono pod blokiem i wezwano pogotowie. Do sprawy zostali zatrzymani wszyscy uczestnicy alkoholowej libacji. Od tego momentu praca szczecineckich funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora pozwoliła na zdobycie solidnego materiału dowodowego, a w konsekwencji przedstawieniu 34-letniemu mężczyźnie i 32-letniej kobiecie zarzutów. Oboje odpowiedzą za pobicie kobiety i kierowane pod jej adresem gróźb karalnych

Agresorzy najbliższe 3 miesiące spędzą teraz w areszcie śledczym. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet do 8 lat więzienia.

(KWP w Szczecinie / kp)

Powrót na górę strony