Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze odzyskali skradzionego Jeep 'a o wartości 250 000 złotych

Data publikacji 28.05.2021

Dzielnicowa z powiatu zgorzeleckiego podczas wspólnej służby z funkcjonariuszem Straży Miejskiej odzyskali pochodzący z kradzieży pojazd marki Jeep Grand Cherokee. Auto zostało skradzione kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec. Właściciel samochodu wycenił jego wartość na kwotę 250 000 złotych. Policjanci prowadzą teraz działania zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tym zdarzeniem.

Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Bogatyni podczas wspólnej służby z funkcjonariuszem Straży Miejskiej udali się na jeden z parkingów na terenie miasta. Z ich ustaleń wynikało bowiem, że w okolicy może znajdować się skradziony pojazd. Bogatyńscy funkcjonariusze w wyniku sprawdzenia terenu ujawnili utracony samochód marki Jeep Grand Cherokee. Auto po wcześniejszym włamaniu do niego zostało skradzione kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec.

Jak okazało się na miejscu, pojazd miał założone tablice rejestracyjne przypisane do innego samochodu. Właściciel wycenił jego wartość na blisko 250 000 złotych. Auto zostało zabezpieczone do dalszych czynności procesowych.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy, prowadząc między innymi działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z kradzieżą pojazdu.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony