Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Publikujemy wizerunek osoby mogącej mieć związek z przestępstwem

Osoba podszywająca się pod cudzą tożsamość założyła działalność gospodarczą i prowadzi sklep internetowy. W ten sposób sprawca wyrządził szkodę majątkową i osobistą mieszkance Opola. W tej sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo. Jeśli rozpoznajesz wizerunek osoby z monitoringu, skontaktuj się z opolskimi policjantami pod numerem telefonu 47 861 26 25.

Opolscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Opolu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży tożsamości i wykorzystania danych osobowych mieszkanki Opola. Nieustalony dotąd sprawca, na cudzą tożsamość zarejestrował działalność gospodarczą polegającej na sprzedaży detalicznej w sieci. Działalność tego sklepu internetowego jest przedmiotem wielu postępowań toczących się na terenie całego kraju. W trakcie prowadzonych czynności uzyskano nagranie z monitoringu paczkomatu położonego w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 94, gdzie widoczna jest osoba odbierająca przesyłkę nadaną przez pokrzywdzoną.

Prokurator Rejonowy w Opolu wydał zarządzenie w przedmiocie udostępnienia wizerunku osoby podejrzewanej o to przestępstwo. Dlatego jeśli rozpoznajesz mężczyznę z monitoringu, skontaktuj się z policjantami Komisariatu II Policji w Opolu pod nr 47 861 26 25. Każda informacja może okazać się ważna dla ustalenia sprawcy czynu objętego postępowaniem.

(KWP w Opolu / kp)

Powrót na górę strony