Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Brodniccy policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 08.06.2021

Brodniccy policjanci, po kilku godzinach poszukiwań, odnaleźli zaginionego brodniczanina, który wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z relacji bliskich wynikało, że może on potrzebować pomocy lekarskiej.

Wczoraj rano (7.06.2021) brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 34-latka, który wczesnym rankiem wyszedł z miejsca zamieszkania nie informując nikogo i oddalił się w nieznanym kierunku. Rodzina poinformowała, że mężczyzna, ze względu na stan zdrowia, może potrzebować pomocy. Dyżurny natychmiast powiadomił wszystkie patrole w powiecie brodnickim oraz podał rysopis zaginionego.

Po kilku godzinach kryminalni z Brodnicy ustalili, że mężczyzna może przebywać w okolicach miejscowości Grążawy i tam też skierowano wszystkie patrole. Policjanci sprawdzali pola, drogi gruntowe, rozpytywali okolicznych mieszkańców. Około 15.00 w miejscowości Miesiączkowo na polu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zaginionego, który na ich widok zaczął oddalać się w teren zadrzewiony. Policjanci pobiegli za nim. Mężczyzna, po krótkiej rozmowie z mundurowymi, uspokoił się i wyszedł z nimi do głównej drogi. Na miejsce przyjechała załoga pogotowia, która odwiozła brodniczanina do szpitala.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony