Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Dębicy wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski w Gdańsku

Data publikacji 08.06.2021

Policjantka z Dębicy - sierż. Magdalena Pasko obroniła tytuł Mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów, udowodniła, że nie ma sobie równych. Zawodniczka klubu Lechia Sędziszów Małopolski, wywalczyła złoto w kategorii +87 kg podczas trwających Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w podnoszeniu ciężarów w Gdańsku.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski odbyły się 4 czerwca br. w Gdańsku. Sierż. Magdalena Pasko mówiła, że już podczas przygotowań do mistrzostw nie było łatwo, a kontuzje pleców i barku doskwierały przed i w trakcie zawodów. Trudno było też znaleźć czas na regenerację organizmu. Pomimo tych trudności udało się obronić tytuł i zdobyć po raz kolejny złoty medal mistrzostw. Zawodniczka w dwuboju osiągnęła wynik 201 kg, rwanie - 91 kg, a w podrzucie - 110 kg.  

Zwycięstwem sprawiła sobie prezent na obchodzone z początkiem czerwca urodziny. 

Ogromnym wsparciem dla sierż. Magdaleny Pasko są rodzina, przyjaciele, sąsiedzi i koledzy, o których nigdy nie zapomina, a którzy kibicują jej całym sercem. Nie można zapomnieć o trenerze - Mateuszu Błachowiczu, który taktycznie poprowadził start policjantki w turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP w Rzeszowie/ mw)

 

  • Magdalena Pasko wraz z trenerem
  • Magdalena Pasko wraz z trenerem trzymają w ręku medale
Powrót na górę strony