Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrołęccy policjanci odnaleźli zaginionego

Data publikacji 21.06.2021

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy brało udział w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. W działaniach uczestniczył także pies służbowy. Z relacji przekazanych przez członków rodziny wynikało, że mężczyzna może być w niebezpieczeństwie. Poszukiwanego odnaleźli policjanci z Posterunku Policji w Kadzidle.

Wczoraj, 20.06.2021 r.,dyżurny ostrołęckich policjantów przyjął zgłoszenie, które dotyczyło zaginięcia 65-letniego mieszkańca powiatu. Zaniepokojony członek rodziny poinformował policjantów, że mężczyźnie może grozić niebezpieczeństwo. W związku z tym za mężczyzną natychmiast rozpoczęto działania poszukiwawcze, w których uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów i strażaków. W trosce o bezpieczeństwo mężczyzny w jednostce został ogłoszony alarm, dodatkowo w działaniach brał udział pies służbowy. Ponadto funkcjonariusze sprawdzali miejsca, dokąd zaginiony mógł się udać. Kontrolowano także rejon jego posesji oraz okoliczne lasy.

Sprawnie prowadzone poszukiwania przyniosły wyczekiwany efekt, dziś rano, 21.06.br., poszukiwany mężczyzna został odnaleziony przez policjantów z Posterunku Policji w Kadzidle. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, a po badaniach 65-latek został przekazany pod opiekę rodzinie.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony